Για τους 16 του U15 ΕΚΑΣΘ περάσαμε χθες και από Επταπύργιο.
Ντέρμπυ του Παναθλητικού με την GBA και την ομάδα των Συκεών να επικρατεί 76 – 74.
Ενδεικτικά “κλικ” του αγώνα παρακάτω
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.