Για τη φάση των 16 U15 ΕΚΑΣΘ περάσαμε από Ευκαρπία χθες.
Δυνατό παιχνίδι ανάμεσα σε Ευκαρπία και Αστέρα Πλαγιαρίου με τελικό σκορ 81 – 84 (ημίχρονο 32 – 42).
Ενδεικτικά “κλικ” του αγώνα παρακάτω
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.