Ο 1ος αγώνας του F8 U15 της ΕΚΑΣΘ σήμερα στην Καλαμαριά ήταν ανάμεσα στη ΔΕΚΑ και τον Παναθλητικό.
Ντέρμπυ από το 1ο ως το τελευταίο λεπτό το παιχνίδι.
Η ομάδα των Συκεών ήταν μπροστά στο ημίχρονο με 30 – 33. Στο 2ο μέρος η αγωνία παρέμεινε ως το τέλος με τη ΔΕΚΑ να κατακτά τη νίκη – πρόκριση με 72 – 66.
Λίγα ενδεικτικά “κλικ” παρακάτω.
ΟΛΑ (182) τα δείγματα του αγώνα στον παρακάτω σύνδεσμο, που θα παραμείνει ενεργός 1 μήνα
https://drive.google.com/drive/folders/1Vyu5aWGrjH56qMR-BrEGuOX2V2xT2lF4
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.