Το 2ο παιχνίδι της χθεσινής 1ης μέρας του final 4 K21 της ΕΠΕΣΘ ήταν ανάμεσα σε Πήγασο και ΠΑΟΚ.
Η ομάδα της Πολίχνης επικράτησε με 3 – 0.
8 ενδεικτικά “κλικ” παρακάτω, από τα 100 της αναμέτρησης
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες και σε καλύτερη ανάλυση , μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.