Μερικά ενδεικτικά “κλικ” από το 2ο παιχνίδι της χθεσινής μέρας του final 4 K17 της ΕΠΕΣΘ.
Νίκη του Ηρακλή επί του Άρη με 3 – 0.
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.