Ο χθεσινός τελικός του final 4 Κ17 της ΕΠΕΣΘ ήταν ανάμεσα σε Αίαντα Ευόσμου και Ηρακλή.
Οι παίκτες του Ηρακλή κατέκτησαν τη νίκη με 3 – 0 και την πρωτιά.
Ενδεικτικές φωτογραφίες παρακάτω
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.