Λίγα ενδεικτικά “κλικ” από το 1ο παιχνίδι του final 4 K17 αγοριών της ΕΠΕΣΘ.
Ο Αίας επικράτησε 3 – 0 των Μουδανιών.
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.