Ενδεικτικά “κλικ” και από τον 2ο ημιτελικό της Παρασκευής για το final 4 K16 κοριτσιών ΕΠΕΣΘ.
ΔΕΚΑ – ΠΑΟΚ 3 – 0
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.