Ενδεικτικές φωτογραφίες του 1ου ημιτελικού του Final 4 K16 κοριτσιών ΕΠΕΣΘ.
Ελπίς Αμπελοκήπων – Βότσης 3 – 1.
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.