…και “κλικ” του τελικού του final 4 Κ16 κοριτσιών ΕΠΕΣΘ.
Η ΔΕΚΑ με τη νίκη της επί της Ελπίδας Αμπελοκήπων με 3 – 1 κατέκτησε την πρωτιά.
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.