Μερικά ενδεικτικά “κλικ” από τον χθεσινό μικρό τελικό του final 4 K16 κοριτσιών ΕΠΕΣΘ. Χάλκινο μετάλλιο για τον Βότση που επικράτησε του ΠΑΟΚ με 3 – 1.
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.