Πριν λίγο στο Επταπύργιο τέλειωσε ο αγώνας Κ21 του Παναθλητικού με το Ασβεστοχώρι .
Οι φιλοξενούμενοι επικράτησαν με 48 – 59 παρότι η ομάδα των Συκεών ήταν μπροστά στο ημίχρονο με 34 – 24.
Ενδεικτικές φωτογραφίες της αναμέτρησης παρακάτω
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες και σε καλύτερη ανάλυση , μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.