Κυριακή 26/5/2024.
Γήπεδο Μίκρας.
Κατηγορία Κ17 ΕΠΣΜ τελικός.
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ 0 – 3.
Ενδεικτικές φωτογραφίες του αγώνα.
Περισσότερα στα social media των πρασίνων.
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.