Για το πρωτάθλημα Κ16 κοριτσιών της ΕΠΕΣΘ περάσαμε το μεσημέρι από Σταυρούπολη και τον αγώνα ΕΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ.
Τα κορίτσια των γηπεδούχων επικράτησαν με 3 – 0.
Ενδεικτικά “κλικ” παρακάτω
Τα photostories εδώ είναι προσφορά / προβολή με λίγες φωτογραφίες (σε χαμηλή ανάλυση) προς τις ομάδες και τους αθλητές/τριες. Όποια ομάδα/παρέα ατόμων, θέλει φωτογραφίες σε καλύτερη ανάλυση βέβαια, μπορεί να καλέσει στο 6994995055 να μάθει τον τρόπο συνεργασίας. Πακέτα 10,20,40 φωτογραφιών.