ΗΡΑΚΛΗΣ – ΧΑΝΘ 52 – 64 (U14) photostory
Μάιος 15, 2019
Η Λαμπρινή Κωνσταντινίδου στον Άρη (photos)
Μάιος 15, 2019
Show all

Προημιτελίκή φάση παίδων – κορασίδων από αύριο. Το πλήρες πρόγραμμα

Αύριο ρίχνονται στη μάχη οι ομάδες που συμμετέχουν στην προημιτέλικη φάση παίδων και κορασιδών με φόντο τα Πανελλήνια final 4

Θα είμαστε σε Μίκρα και Βότση τις επόμενες 3 μέρες και στην Πολίχνη την Κυριακή να καλύψουμε τους ομίλους κορασίδων που γίνονται στην Θεσσαλονίκη.

Το πλήρες πρόγραμμα όλων των ομίλων παρακάτω όπως έχει αναρτηθεί και στη σελίδα της ΕΟΠΕ.

 

 

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων – Προημιτελική φάση

Α’ όμιλος (Ν. Μουδανιά)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

18.00: Πήγασος Πολίχνης – ΠΟ Μουδανιών
20.00: ΑΟ Ορεστιάδας – ΑΟ Πρέβεζας

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

18.00: ΑΟ Ορεστιάδας – Πήγασος Πολίχνης
20.00: ΑΟ Πρέβεζας – ΠΟ Μουδανιών

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

15.00: ΠΟ Μουδανιών – ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: Πήγασος Πολίχνης – ΑΟ Πρέβεζας

Β’ όμιλος (Ι. Λεμονίδης)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

18.00: ΜΓΣ Εθνικός – ΣΦΦΑΑ Άμιλλα
20.00: ΑΣ Ελπίς – ΦΕΣ Αριστοτέλης

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: ΑΣ Ελπίς – ΜΓΣ Εθνικός
19.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης ΣΦΦΑΑ Άμιλλα

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

15.00: ΣΦΦΑΑ Άμιλλα – ΑΣ Ελπίς
17.00: ΜΓΣ Εθνικός – ΦΕΣ Αριστοτέλης

Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου – Κυριακή 19 Μαΐου

Ι. Λεμονίδης 14.00: Β1 – Α2

Ν. Μουδανιά 15.00: Α1 – Β2

Γ’ όμιλος (Λίντο Ηρακλείου)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

17.00: ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟ Καλαμάτα 80
Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟΝΣ Μίλων
Ρεπό η ΑΟ Καλαμάτα 80

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

16.00: ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΟ Καλαμάτα 80
Ρεπό η ΓΕ Ηρακλείου

Δ’ όμιλος (ΕΑΚ Χανίων)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

16.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός – ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
18.30: ΣΦΠ Χανίων – Ολυμπιακός ΣΦΠ

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

16.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός ΣΦΠ
18.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός – ΣΦΠ Χανίων

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

14.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Πανερυθραϊκός
16.30: ΣΦΠ Χανίων – ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου – Κυριακή 18 Μαΐου

Λίντο 17.00: Γ1 – Δ2
ΕΑΚ Χανίων 17.00: Δ1 – Γ2

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων – Προημιτελική φάση

Α’ όμιλος (Μίκρα)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

17.00: ΑΣ Ελπίς – ΑΣ Αίας Κιλκίς
19.00: Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ – ΑΣ Άρης

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ – ΑΣ Ελπίς
19.00: ΑΣ Άρης – ΑΣ Αίας Κιλκίς

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

15.30: ΑΣ Αίας Κιλκίς – Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
17.30: ΑΣ Ελπίς – ΑΣ Άρης

Β’ όμιλος (Ν. Βότση)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

18.00: ΑΣ Γαία Δράμας – ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
20.00: ΦΓΣ Πρέβεζας – Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

18.00: Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ – ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
20.00: ΦΓΣ Πρέβεζας – ΑΣ Γαία Δράμας

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

17.00: ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση – ΦΓΣ Πρέβεζας
19.00: ΑΣ Γαία Δράμας – Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ

Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου – Κυριακή 19 Μαΐου

ΔΑΚ Πολίχνης 17.00: Α1 – Β2
ΔΑΚ Πολίχνης 19.00: Β1 – Α2

Γ’ όμιλος (Στ. Βενέτης)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

17.00: ΓΕ Ηρακλείου – Ερυθρός Αστέρας
19.00: ΑΟ Αιγάλεω – ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: Ερυθρός Αστέρας – ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
19.00: ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟ Αιγάλεω

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

17.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης – ΓΕ Ηρακλείου
19.30: ΑΟ Αιγάλεω – Ερυθρός Αστέρας

Δ’ όμιλος (Μαρκόπουλου)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

17.30: ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας
20.00: ΟΦΑ Απολλώνιος – ΑΟ Μαρκοπούλου

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

17.30: ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου – ΟΦΑ Απολλώνιος
20.00: Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας – ΑΟ Μαρκοπούλου

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

17.30: ΟΦΑ Απολλώνιος – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας
20.00: ΑΟ Μαρκοπούλου – ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου

Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου – Κυριακή 18 Μαΐου

Στ. Βενέτης 17.00: Γ1 – Δ2
Μαρκόπουλου 20.00: Δ1 – Γ2

Teo
Teo

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *